menu

Fortador PRO S Electra

Parní čistič FORTADOR PRO S Electra je dokonalým nástrojem pro parní myčku, nebo detailingové centrum. Pára je vytvářena dvěma nerezovými bojlery s celkovým příkonem 14,5 kW. Stroj dodává páru pod tlakem 16 barů pro dokonalé čištění automobilu včetně motoru a disků kol. Pro lepší výsledek je stroj vybaven přisáváním detergentu s ohřevem. Tělo stroje je vyrobeno z odolné slitiny hliníku pro dlouhou životnost. Bojler je z nerezové oceli. Tento stroj je dodáván také s výkoným čerpadlem pro tlakové předmytí až 160 barů.

Jako první na světě je stroj dodáván s dotykovým displejem.

Máte o tento produkt zájem? Kontaktujte nás

Popis produktu

Fortador PRO S Electra je 5. generací parních čističek pro komerční čištění automobilů vyrobený v Evropě. Jedná se o jeden z nejvýkonějších mobilních parních čističů na komerční čištění automobilů. Srdcem stroje jsou dva 5 litrové bojlery z kvalitní nerezové oceli. Díky tomu nabízí Fortador ultimátní parní výkon 16 barů bez emisí z naftového pohonu.

Model PRO S Electra je kompaktní parní čistič a vysokotlaký čistič. Umožňuje práci dvou operátorů současně. Fortador PRO S Electra je vybaven funkcí předehřívání detergentu pro lepší čistící účinek. Díky malé spotřebě vody není třeba řešit odpadní vodu a lze tedy stroj provozovat v místech bez čističky vody i venkovních prostorech. 

Třešničkou na dortu je výkonné vodní čerpadlo pro tlakové mytí vodou až 160 barů. 

Nejlepší volbou pro: mobilní i stacionární automyčky, detailingová centra, úklidové firmy

Moderní design a nejvyšší výkon na trhu dělá ze značky Fortador lídra na celosvětovém trhu s parními čističi pro čištění dopravních prostředků. Naše prodejní showroom najdete v Miami, Dubaji, Pretorii, Hong Kongu a Bangkoku. Stroje jsou vyráběny podle norem a certifikačních požadavků na označení CE, Lamborghini Caloreclima, TÜV Nord, Florida As, UL CAN / US.

Technická specifikace

MAXIMÁLNÍ TLAK

16 Barů / 160 barů

TEPLOTA PÁRY 120-140 °C 
TEPLOTA BOJLERU

190 °C termostat / auto stop

POČET BOJLERŮ

2 nezávislé bojlery 5 litrů

NAHŘÍVÁNÍ

4-10 min

HLUČNOST

60-74 dB

EL. PŘIPOJENÍ

400 V / 50-60 Hz

VÁHA

65 kg 

ROZMĚRY

50 cm / (W) x 98 cm / (L) x 78 cm / (H)

PŘÍSLUŠENSTVÍ

– Ovládací pistole RL 20 x 2 kusy
– Parní hadice (10 m) 2 kusy
– Parní tryska (50 cm) 1 kus

 

– Vysokotlaká hadice s pistolí pro vysokotlaké mytí 1 kus
– Přepravní pásy 3 kusy
– Opravná sada 1 kus

BOJLER

Nerezová ocel

LCD DISPLEJ

Ukazatel tlaku; Kontrola hladiny zásobníku a na vodu a detergent; počitadlo hodin; sériové číslo; Hladina bojleru; Ukazatel práce čerpadla; Nastavení mokrá / suchá pára; servisní panel; Ukazatel detergentu

PŘÍKON (kW) 14.5

TĚLO STROJE

Hliník

BONUS

V případě zakoupení přístroje dostanete certifikát, který prokazuje dezinfekeční účinek parního zařízení Fortador PRO S Electra

Jak mohu objednat zboží?

V případě zájmu o objednávku nebo o další informace o produktu nás neváhejte kontaktovat.