menu

Fortador Volt Electra

Parní čistič FORTADOR VOLT Electra S je dokonalým nástrojem pro parní tepování. Pára je vytvářena v nerezovém bojleru ECO PRO® s příkonem až 4,5 kW. Stroj dodává páru pod tlakem 8-12 barů pro dokonalé čištění interiéru automobilu. Pro lepší výsledek je stroj vybaven přisáváním dvou ruzných typů detergentů. Tělo stroje je vyrobeno z odolné slitiny hliníku pro dlouhou životnost. Stroj je dodáván s výkonnou vysávací jednotkou Ghibli a umožňuje tedy parní tepování s odsáváním. 

Jako první na světě je stroj dodáván s dotykovým displejem.

Máte o tento produkt zájem? Kontaktujte nás

Popis produktu

Fortador VOLT Electra je 5. generací parních čmyček pro komerční čištění automobilů vyrobený v Evropě. Jedná se o velmi výkonný mobilní parní čistič na komerční čištění automobilů s el. připojením 230V, nebo 400V a technologií ECO PRO®.

Model VOLT Electra je kompaktní parní čistič s elektrickým ohřevem. Umožňuje důkladné tepování interiéru. Fortador VOLT Electra je vybaven funkcí předehřívání detergentu pro lepší čistící účinek. Díky malé spotřebě vody není třeba řešit odpadní vodu a lze tedy stroj provozovat v místech bez čističky vody i venkovních prostorech. 

Nejlepší volbou pro: mobilní i stacionární parní myčky, detailingová centra, úklidové firmy

Moderní design a nejvyšší výkon na trhu dělá ze značky Fortador lídra na celosvětovém trhu s parními čističi pro čištění dopravních prostředků. Naše prodejní showroom najdete v Miami, Dubaji, Pretorii, Hong Kongu a Bangkoku. Stroje jsou vyráběny podle norem a certifikačních požadavků na označení CE, Lamborghini Caloreclima, TÜV Nord, Florida As, UL CAN / US.

Technická specifikace

EL. PŘIPOJENÍ

230 V / 400 V

VÁHA

45 kg 

ROZMĚRY

43 cm / (W) x 67 cm / (L) x 88cm / (H)

PŘÍSLUŠENSTVÍ

– tepovací ovládací pistole 
(4 touch functions) 1 kus
– Parní / vysávací hadice  (5 m) 1 kus
– Ghibli & Wirbel průmyslový vysavač 1 kus
– Sada nástavců na vysívání 1 kus
– Parní tryska (50 cm) 1 kus
– Release nozzle 1 kus
– Přepravní pásy 3 kusy
– Opravná sada 1 kus

PŘÍKON (kW)

3.5 - 4.5

BONUS

V případě zakoupení přístroje dostanete certifikát, který prokazuje dezinfekeční účinek parního zařízení Fortador Volt Electra

Jak mohu objednat zboží?

V případě zájmu o objednávku nebo o další informace o produktu nás neváhejte kontaktovat.